II Halowy Turniej Mikołajkowy u Wieliczce - relacja

II Halowy Turniej Mikołajkowy u  Wieliczce - relacja

W sobotę 6.12.2014 drużyna Znicza Pruszków 2005 gr. zielona odbyła długą podróż do Wieliczki na II Halowy Turniej Mikołajkowy – Jubileusz 15-lecia UKS „UL” .Turniej odbył się w kompleksie sportowym Solne Miasto. Udział wzięło 12 zespołów podzielonych na 4 grupy. Czas trwania meczy 15 min. Chłopcy poderwani o 4.30 rano i po 5 godzinnej jeździe stanęli do walki w pierwszym meczu z drużyną Harnasi Tymbark, która później okazała się triumfatorem turnieju. Mecz ten dość gładko przegraliśmy 3:0. Chwilę po tym przytłaczającym wyniku chłopcy zagrali mecz z drużyną Akademii Wisły Kraków, szybko stracone 3 bramki zdawały się ustawić wynik spotkania ale zespół napędzony przez rodziców do bardziej odważnej gry doprowadził do wyrównania mając później 2 dobre szanse na strzelenie zwycięskiej bramki. Niestety w ostatnich sekundach to przeciwnicy nas skontrowali i strzelili gola w efekcie Znicz przegrał drugi z meczy pozbawiając się szans na wyjście z grupy. pozostała walka o miejsca 9-11 i niestety po wyrównanym meczu z Akademią 21 Kraków (3:3) Znicz przegrał po długiej serii karnych i pozostał mecz o honor i 11 miejsce. Spotkanie z II drużyną gospodarza UKS UL wygrane przez Znicz 9:0 stanowiło słabe pocieszenie po nieudanym wstępie. Cieszy postawa drużyny która grając na naszego najlepszego strzelca w turnieju Damiana pozwoliła mu sięgnąć po nagrodę dla króla strzelców turnieju. Podsumowując 15 bramek w 4 spotkaniach, korona króla strzelców i tylko 11 miejsce. Specjalne podziękowania dla organizatora turnieju za wspaniałe przyjęcie i świetnie zorganizowane zawody, nagrody dla każdego zawodnika i fantastyczną zabawę na basenie. Zdjęcia wkrótce.

Wyniki:

Harnasie Tymbark - Znicz Pruszków 3:0

Znicz Pruszków - Wisła Kraków 3:4 (bramki: Damian x3)

Akademia 21 Kraków - Znicz Pruszków 3:3 (bramki: Patryk, Damian, Kacper) porażka w karnych

Znicz Pruszków - UKS UL 9:0 (bramki: Damian x 6, Kacper, Karol, Patryk)