Obóz Trzcianka 22-30.08

Sobota 30.08 - wszyscy chłopcy bezpiecznie wrócili z obozu, dla wszystkich była to potrzebna szkoła życia. Sądzę, że nikt nie zraził się do samodzielnych wyjazdów i na kolejny wyjazd drużyna pojedzie w komplecie. Specjalne podziękowania dla trenerów za opiekę nad chłopcami

Obóz Dzień 8

Dzisiejszy dzień prawie za nami jesteśmy po ostatnim apelu gdzie wszyscy chłopcy dostali nagrody:). Rano mieliśmy trening , a popołudniu graliśmy sparing z drużyną niebieską, jestem bardzo zadowolony z meczu , gra momentami wyglądała bardzo przyzwoicie, mamy oczywiście nad czym pracować i masę elementów trzeba jeszcze poprawić , ale myślę że ten obóz dał chłopcom bardzo bardzo dużo i będzie to dla nich świetna lekcja :)

Obóz Dzień 7

U nas wszystko ok, zrobiliśmy 2 treningi , rano i popołudniu a wieczorem zajęcia z psychologi wszystko wyszło bardzo fajnie :) jutro jeszcze jeden trening i gramy na koniec obozu ostatni mecz kontrolny z grupą niebieską, a w niedziele mecz :)

Obóz Dzień 6
Powoli widać już zmęczenie treningami co świadczy o tym że czas który tu spędzamy nie idzie na marne:) dzisiaj mieliśmy rano trening , a po obiedzie rozegraliśmy sparing z grupą żółtą, wieczorem zrobiliśmy kilka konkursów i zabaw , bardzo udany dzień:)

Obóz Dzień 5
Jesteśmy świeżo po zakończeniu sparingu z akademią Piotra Reissa , która jest oddziałem Lecha Poznań ( ściśle z sobą współpracują) , udało nam się zremisować 1:1 , mecz bardzo ciekawy z lekką przewagą naszego zespołu , chłopcy robią postępy angażują się w treningi, oby tak dalej.

Obóz Dzień 4

U nas wszystko w najlepszym porządku. Wczoraj mieliśmy 2 treningi i zajęcia z Psychologii , które chłopcy bardzo sobie zachwalali :) , teraz szykujemy się do sparingu , gramy z akademia Lecha Poznań.

Obóz Dzień 3

dzisiejszy dzień: po śniadaniu chłopcy którzy chcieli byli ze mną w kościele , pozostali zostali z trenerami w hotelu , później wszyscy byliśmy na lodach , popołudniu zrobiliśmy chłopcom turniej , a wieczorem trening oraz odprawę.
Dzień był bardzo intensywny i skończyliśmy dosyć późno.

Obóz Dzień 2

Drugi dzień prawie za nami, właśnie chłopcy zostali oddelegowani do spania , chociaż gro już śpi od jakiegoś czasu po bardzo intensywnym dniu. Drugi dzień o wiele spokojniejszy, chłopcy widać że już otrzaskali się z miejscem, wyrażają dużą chęć do treningów , więc jestem zadowolony, oby tak do końca obozu. Dzisiaj odbyliśmy 2 trening + male konkursy na koniec dnia, byliśmy nad jeziorem i w lesie , chłopcy zwracają uwagę na to, że dzień mija im błyskawicznie.

Obóz dzień 1

Dotarliśmy cało i bezpiecznie:) na miejscu byliśmy o 12.30 , poszliśmy na chwilkę nad jezioro, później rozpakowaliśmy się w pokojach, obiad, po obiedzie trening, po treningu kolacja , apel i długi spacer do sklepu, teraz chłopcy już szykują się do spania o 22 maja być już w pokojach. Uspokajam, wszystko jest ok, pracujemy intensywnie nad dyscypliną:)