Sparing z Akademią Piłkarską z Krakowa

W sobotę 21 czerwca Znicz Pruszków 2005 gr. zielona zagrała sparing z drużyną z Krakowa. Tradycyjnie chłopcy zagrali w systemie 4x15 min. Goście z Krakowa zaprezentowali się z dobrej strony i byli trudnym przeciwnikiem tym bardziej, że kilu zawodników było z wyższego rocznika. Wynik 3:5 dla Krakowian nie do końca odzwierciedla przebieg zawodów podczas których, nasi zawodnicy mieli liczne szanse na strzelenie bramek mogących doprowadzić do wyrównania czy nawet wygranej. Jednak nie wynik był najważniejszy a fakt, że chłopcy spędzili kilka godzin w ruchu i w atmosferze rywalizacji sportowej. Wielkie podziękowania należą się kierownictwu i drużynie z Krakowa za przygotowanie i wręczenie okolicznościowych medali i pucharu. Mamy nadzieję, że nie był to ostatni kontakt między naszymi drużynami i wkrótce będziemy mieli okazję do rewanżu.