5 kolejka na piątkę!

Znicz Pruszków 2005 gr. zielona, w sobotę 27.09 rozegrał ostatni mecz pierwszej rundy rozgrywek ligowych MZPN. Zawody z zespołem z Teresina odbyły się na orliku w Szymanowie. Tradycyjnie spotkanie w wykonaniu Znicza rozpoczęło się od ostrożnej gry i badania przeciwnika. Później chłopcy się rozkręcili i dość łatwo pokonali rówieśników 8:2. Mimo sennego początku i jednego przestoju, podczas którego przeciwnik zdobył 2 bramki, mecz mógł się podobać a drużyna pokazała kilka fajnych akcji nagrodzonych brawami. Świetnie w bramce zaprezentował się Franek broniąc karnego oraz przynajmniej 2 sytuacje 100 %, które wypracował sobie Teresin. Brawa dla całego zespołu a od poniedziałku przygotowania do rundy rewanżowej i wyjazdu do Błonia.

Bramki: Damian Opłocki 2, Karol Kalata 2, Adam Olędzki, Łukasz Kadej, Hubert Dominikowski, samobójcza

Relacja z meczu: https://www.dropbox.com/s/qjbjonov7kfsh2b/Sezon%202014_15%20U10%20ZniczII%20mecz%202014%2009%2027.pdf?dl=0