Znicz pokonuje Milan na własnym boisku

W rozegranym w niedzielę, 11 września meczu rocznika 2005 III ligi okręgowej grupy 4 na boisku w Pruszkowie Znicz Pruszków B rywalizował z Milanem Milanówek. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-czerwonych 5:1. Od początku meczu gospodarze uzyskali znaczącą przewagę i stwarzali wiele sytuacji strzeleckich. Na prowadzenie wyszli w 12 min gdy po podaniu Mikołaja Gierczaka w polu karnym do piłki doszedł Franek Oracz i skutecznie strzelił obok bramkarza gości. Na podwyższenie prowadzenia trzeba było czekać do 19 min, gdy po wycofaniu piłki z rzutu rożnego przez Franka Oracza skutecznym strzałem w okienko bramki Milanu popisał się Karol Kalata. Goście błyskawicznie odpowiedzieli, Ryszard Wardziak przeprowadził indywidualną akcję środkiem pola i zakończył ją skutecznym strzałem sprzed pola karnego. Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem Znicza 2:1. W drugiej połowie Znicz nadal przeważał i udokumentował to w 41 min gdy piłka dograna z rzutu rożnego została wybita przed pole karne i tam dopadł do niej Karol Kalata i strzałem po ziemi przy słupku podwyższył prowadzenie. Kolejne bramki dla Znicza padły w końcówce meczu. Najpierw w 56 min Patryk Górecki przeprowadził rajd z własnej połowy, przed polem karnym Milanu wymienił podanie z Maćkiem Rebzdą i strzeli nie do obrony, a dwie minuty później Maciek Rebzda otrzymał przed polem karnym podanie od Łukasza Kadeja i strzałem z linii pola karnego ustalił wynik spotkania.