Porażka z Błonianką w 6 kolejce

Na inaugurację rundy rewanżowej Znicz Pruszków 2005 gr. zielona przegrał wyjazdowe spotkanie z drużyną z Błonia wynikiem 4:7. Mimo początkowej przewagi i prowadzenia chłopcy najwyraźniej zdekoncentrowali się i w drugiej połowie oddali całkowicie pole rywalom. Przyczyny porażki leżą w konsekwentnych próbach rozgrywania piłki do boku co tym razem było bezpośrednią przyczyną strat piłki i tym samym kolejnych bramek. Jest jednak pewne, że ta nauka już niedługo zaprocentuje i chłopcy nabiorą większej wprawy a kolejne spotkania z drużynami potrafiącymi grać głównie długą piłkę od bramkarza będziemy rozstrzygać na naszą korzyść. Od czwartku 9.10 dodatkowy trening w godz. 16.45 do 18.15 na boisku przy Gimnazjum nr 3 w Pruszkowie Al. Wojska Polskiego 34 ( wjazd od ul. Kubusia Puchatka). Następni rywale drżyjcie J ! Bramki: Górecki 2, Tenczyński, Kalata.

Relacja: https://www.dropbox.com/s/7uqq3vytihrlqkn/Sezon%202014_15%20U10%20ZniczII%20mecz%202014%2010%2005.pdf?dl=0