Zwycięstwo z Żyrardowianką w 7 kolejce

W niedzielne popołudnie domowy obiekt Znicza Pruszków był tradycyjnie mocno oblegany – rozegrano w sumie 6 spotkań. Dla nas najważniejsze były zawody z drużyną z Żyrardowa. Przebieg spotkania rewanżowego z Żyrardowianką nie różnił się wiele od meczu sprzed miesiąca (wygrana Znicza 8:5), wynik również podobny - spotkanie zakończyło się zwycięstwem 9:6. Sam mecz pełen dramatycznych zwrotów akcji od straconej w 2 minucie bramki, poprzez prowadzenie 4:2 i zaciętą walkę o utrzymanie i podwyższenie rezultatu. Momentami problemy z wyprowadzeniem piłki i straty zamienione na bramki przez drużynę z Żyrardowa z drugiej strony tradycyjnie skutecznie wykonywane rzuty wolne przez Karola i dobra skuteczność Marcela, które trzymały wynik. Ostatecznie gratulacje za kolejne zwycięstwo. Oby mniej nerwów, zarówno po stronie zawodników jak i kibiców było podczas kolejnej kolejki, w rozkładzie wyjazdowy mecz z FC Komorów.

Bramki: Kalata 5, Szwakopf 3, Gierczak

Relacja: https://www.dropbox.com/s/zb4u9l5czp6193c/Sezon%202014_15%20U10%20ZniczII%20mecz%202014%2010%2012.pdf?dl=0