Przegrana na Łazienkowskiej

W rozegranym w sobotę, 7 października meczu rocznika 2005 I ligi okręgowej grupy 2 na boisku w Warszawie Legia podejmowała Znicz Pruszków B. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Legii 4:0. Gospodarze od początku przeważali w meczu i wyszli na prowadzenie w 9 min gdy po akcji lewą stroną zawodnik Legii wbiegł w pole karne i oddał strzał, który bramkarz Znicza odbił prosto pod nogi zawodnika gospodarzy Filipa Składkowskiego, który skierował ją do siatki. Kolejna bramka dla Legii padła w 22 min gdy po kolejnej akcji lewą stroną boiska zagraną przed bramkę piłkę skierował do siatki Milan Bazler. Na przerwę drużyny schodziły przy prowadzeniu gospodarzy 2:0. W drugiej połowie Legia nadal przeważała i w końcówce meczu udokumentowała to dwoma bramkami. W 56 min po błędzie obrońców Znicza gospodarze przejęli piłkę w polu karnym i z bliska wynik podwyższył Oskar Lachowicz. W ostatniej akcji meczu Karol Haber strzałem z dystansu zaskoczył bramkarza Znicza i ustalił wynik spotkania.