Znicz znów gra do końca

W rozegranym w niedzielę, 24 września meczu rocznika 2005 I ligi okręgowej grupy 2 na boisku w Pruszkowie Znicz Pruszków B podejmował Bór Regut. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Znicza 4:2. Od początku żółto-czerwoni osiągnęli przewagę jednak ich strzały nie znajdowały drogi do siatki. W 24 min do piłki zagranej przed pole karne przez Ryszarda Wardziaka doszedł Maciej Rebzda, minął obrońcę i uderzył na bramkę. Bramkarz gości odbił ten strzał lecz przy dobitce był już bezradny i Znicz wyszedł na prowadzenie 1:0. W końcówce pierwszej połowy goście przeprowadzili dwie skuteczne akcje które zmieniły rezultat spotkania. Najpierw w 27 min zawodnik Boru Igor Plewka oddał strzał z linii pola karnego. Piłka przelobowała naszego bramkarza i w meczu był remis. W 30 min po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę w polu karnym wywalczył zawodnik gości Kacper Łakomek i najbliższej odległości pokonał bramkarza Znicza. Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 1:2. Po przerwie Znicz nadal atakował starając się odwrócić niekorzystny rezultat. Przyniosło to efekt w końcowej części meczu. Najpierw w 48 min Karol Kalata przejął piłkę na połowie Znicza po lewej stronie boiska i zagrał ją na połowę przeciwnika do Tomasza Łapińskiego, który po minięciu przeciwnika prostopadłym podaniem znalazł Huberta Dominikowskiego. Hubert strzałem po ziemi w długi róg doprowadził do wyrównania. W 53 min podanie Maćka Roszkowskiego z własnej połowy przejął przed polem karnym rywali Tomek Łapiński, wbiegł w pole karne, minął dwóch obrońców i strzałem w okienko pokonał bramkarza gości. Wynik meczu ustalił w 60 min Karol Kalata strzałem z rzutu wolnego, piłka uderzona sprzed pola karnego przy słupku znalazła drogę do bramki.