Remis w Raszynie

W rozegranym w niedzielę, 22 października meczu rocznika 2005 I ligi okręgowej grupy 2 na boisku w Raszynie miejscowy KS podejmował Znicz Pruszków B. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Na początku meczu zawodnicy Znicza ruszyli do ataku i przeważali, ale to gospodarze wykorzystali błędy w obronie gości i objęli prowadzenie. Najpierw w 14 min wprowadzaną wykopem od bramki Znicza piłkę przejął na środku zawodnik gospodarzy, uruchomił prostopadłym podaniem Kacpra Czaplę i ten po przejściu przez linię obrony pokonał bramkarza gości. 6 minut później kolejna strata na własnej połowie, prostopadłe podanie do Michała Skibińskiego, który po minięciu bramkarza z ostrego kąta umieszcza piłkę w siatce. Tuż przed przerwą Maciek Rebzda zgrał piłkę przed polem karnym do Ryszarda Wardziaka, który po minięciu obrońcy wbiegł w pole karne i obok bramkarza umieścił ją w siatce. Na przerwę drużyny schodziły przy prowadzeniu gospodarzy 2:1. Po przerwie gra się wyrównała, obie drużyny starały się zdobyć gole. Przed ogromną szansą drużyna gospodarzy stanęła w 54 min, gdy po rzucie wolnym sprzed pola karnego uderzenie w światło bramki bramkarz Znicza Piotrek Warych sparował na słupek. Do piłki doszedł zawodnik Raszyna ale jego strzał trafił w słupek, Znicz wyprowadził kontrę prawą stroną, po dośrodkowaniu Huberta Dominikowskiego w zamieszaniu na polu karnym gospodarzy do piłki doszedł Kosma Pasternak i skierował ją do bramki. W ostatniej minucie meczu Tomasz Łapiński po faulu na przeciwniku został ukarany czerwoną kartką.