Zwycięska wyprawa do Reguta

W rozegranym w sobotę, 28 października meczu rocznika 2005 I ligi okręgowej grupy 2 na boisku w Regucie Bór podejmował Znicz Pruszków B. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Znicza 1:0. Od początku zawodnicy Znicza przeważali, atakując z animuszem gospodarzy. Dało to efekt w 14 min, gdy do odbitej przez obrońcę Boru piłki doszedł Damian Opłocki i płaskim strzałem po ziemi pokonał bramkarza gospodarzy. Szansę na podwyższenie wyniku miał 10 minut później Maciej Rebzda, gdy po precyzyjnym zgraniu piłki przez Damiana Opłockiego znalazł się w polu karnym, lecz jego strzał minął bramkę. Na przerwę drużyny schodziły przy prowadzeniu gości 1:0. Po przerwie gra toczyła się nadal pod dyktando Znicza lecz wynik się nie zmienił. W ostatnich 5 minutach gospodarze mocniej zaatakowali starając się zmienić niekorzystny rezultat. Oddali kilka strzałów na bramkę Znicza lecz dobra postawa bramkarza Piotrka Warycha pozwoliła utrzymać korzystny rezultat.