Zwycięstwo z Polonią zapewniające utrzymanie w I lidze

W rozegranym w sobotę, 4 listopada meczu rocznika 2005 I ligi okręgowej grupy 2 na boisku w Pruszkowie Znicz Pruszków B podejmował Polonię Warszawa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Znicza 4:0. Gospodarze od początku dominowali w meczu lecz pierwszą bramkę strzelili dopiero w 22 minucie. Po strzale z rzutu wolnego Damiana Opłockiego bramkarz gości wypuścił piłkę z rąk, a Kosma Pasternak wbił piłkę do pustej bramki. Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 1:0. Po przerwie Znicz nadal przeważał i przyniosło to efekty. Najpierw w 38 min Damian Opłocki zagrał górną piłkę w pole karne, przejął ją Tomek Łapiński i przelobował bramkarza gości. Cztery minuty później po dograniu piłki w pole karne przez Ryszarda Wardziaka skutecznym strzałem popisał się Damian Opłocki. W 46 min Maciej Roszkowski długim podaniem z własnej połowy znalazł przed polem karnym Kosmę Pasternaka, który minął obrońcę, wbiegł w pole karne i płaskim strzałem nie dał szans bramkarzowi gości. Znicz nadal atakował, ale wynik meczu nie uległ już zmianie. Zwycięstwo zapewniło drużynie Znicza utrzymanie w I lidze i możliwość gry z najlepszymi drużynami w rundzie wiosennej.